FB.jpg

Українська В2В-виставка міжнародного формату «FURNITURE OF UKRAINE Business expo»

Дата проведення – 21-23 червня 2022 року. 

Місце проведення – виставковий центр «КиївЕкспоПлаза» (заміська локація).

Організатори виставки – Українська Асоціація Меблевиків та виставкова компанія «Євроіндекс».

Мета виставки - організація сприятливих умов для проведення переговорів і підписання контрактів українських меблевиків та професійних покупців меблів з України та всього світу.

Чому саме Furniture of Ukraine?

  • висока якість меблів, які замовляє IKEA, Jysk, XXluz, Facebook, Hilton, Radisson, урядові організації багатьох країн світу та багато інших;

  • аутентичний дизайн визнаних міжнародними нагородами дизайнерів,

  • здатність реалізовувати складні ідеї,

  • доступність сировини (деревина, метал, скло),

  • сприятливе географічне розташування для доступу в країни Європи, Америки, Африки та Центральної Азії.

Меблева галузь України динамічно розвивається: за 2021 рік обсяг експорту українських меблів зріс на 40,1%до рівня $1,05 млрд, а в середньому за останні 5 років на 20,4% щорічно. У виробництво українських меблів інвестують Бельгія, Данія, Канада, Франція, Польща, Китай, Австрія та багато інших.

Виставка «FURNITURE OF UKRAINE Business expo» - важливий крок до становлення України як європейського центру меблярства.

Експоненти виставки FUBE-2022

Експозиція FUBE-2022 - це місце для презентації виключно українських меблів. Протягом трьох днів відвідувачі виставки можуть провести переговори з власниками та керівниками більше 300 меблевих фабрик України. 

Павльон А - унікальна експозиція ТОП30 виробників серійних меблів, які цікаві для закупівельників DIY мереж, меблевих магазинів та ecommerce торгівлі.

Павільони B і С - експозиція крафтових колекцій меблів з масиву деревини, металу та скла, прикладів проектів умеблювання навчальних закладів, готелів та ресторанів. Окрему частину виставки виділено під кухні, які пропонують меблевики українському та світовому ринку, як демонстрація сучасного дизайну - функціональності та затишності важливої частини будь-якої оселі.

Відвідувачі виставки - представники бізнесу, що зацікавлені в контрактах з українськими меблевиками

Відвідати виставку FUBE-2022 запрошено більше 10000 професійних покупців меблів, які закуповують продукцію для подальшого продажу або умеблювання об’єктів для замовників. Серед них українські та іноземні архітектори та дизайнери, забудовники, власники локальних меблевих магазинів, представники DIY мереж, готелів та ресторанів.

Нагадаємо, що виставку у 2021 році відвідало больше 2000 гостей, серед яких було 141 байєр з 34 країн світу. За півроку після виставки кожний другий учасник звітував про підписання контрактів на постачання меблів.

Організація процесу переговорів

На території виставки діятиме три B2B зони для проведення переговорів. Для полегшення процесу спілкування з іноземними гостями на виставці працюватиме 30+ перекладачів. Обрати потенційно цікавого партнера для переговорів і призначити йому зустріч кожен гість та учасник зможуть заздалегіть на web-платформі FUBE-2022. 

Програма виставки включатиме 12-15 майстер-класів та воркшопів від відомих архітекторів та дизайнерів з Італії, Німеччини, США, Катару, ОАЕ та інших країн з подальшої сертифікацією учасників майстер-класів.

Виставка Furniture of Ukraine Business Expo є одним з інструментів програми “Меблеве Економічне Диво”, метою якої є розвиток меблевої галузі України до рівня лідера меблевиробництва Європи з обсягом експорту больше $14 млрд. 

За докладнішою інформацією звертатися до event-менеджера проекту — Юлії Руденко

ur@uafm.com.ua

Phone +38(050)6283158