Пошук

Перенесення дат виставки

Шановні друзі, колеги, партнери, українці!

Ми, Українська Асоціація Меблевиків та компанія Євроіндекс, доклали багато сил на створення першої в Україні меблевої B2B виставки і не збираємось зупинятись.Будь-яка амбітна ціль вимагає сміливості і ми не раз демонстрували наші принципи: коли обирали нові шляхи розвитку, залучали ще не апробовані методи та рішуче змінювали існуючу дотепер виставкову культуру України. Все це ми робили і робимо для того, щоб кожний український меблевик, дизайнер, архітектор зміг не просто показати свої можливості, але й отримати результат.


Для цього ми запросили більше 2000 байєрів із 46 країн світу, світову пресу та галузевих експертів та лідерів виробництва. Ми створили можливості, які роблять FUBE-2020 не просто виставковою площею, а майданчиком активної взаємодії та важливих контактів.

Ми не зупинялися перед жодною складністю, сприймаючи її, як ще один виклик, що зробить нашу подію ще кращою.


Проте зараз, коли наші серця сповнюються болем від усвідомлення сумних подій, спричинених поширенням вірусу у різних країнаї світу, ми висловлюємо наші щирі співчуття всім, кого торкнулося лихо: кожній сім’ї та кожній країні.

Зважаючи на заяву МОЗ з можливою забороною масових заходів в Україні та обмеженням міжкордонного переміщення в світі, ми розуміємо важливість створення кращих варіантів безпечного регулювання перебігу подій. Ми продовжуємо підготовку до виставки, але крім цього ведемо переговори з міжнародними консультантами і байєрами, які вже підтвердили свій приїзд на виставку про доцільність перенесення події та найбільш зручних термінах такого перенесення. Ми робимо все можливе та акумулюємо сили Української Асоціації Меблевиків для досягнення нашої мети - успішного проведення переговорів українських меблярів з найбільшою кількістю байєров на першій та єдиній B2B виставці, що відбудеться.


Найближчим часом ми повідомимо про дати проведення виставки Furniture of Ukraine Business Expo.

0 коментар

Останні пости

Дивитися всі