Пошук

Design Meet-UP з Джиммі МакДоналдом

14 січня 2020 Українська асоціація меблевиків зустрічала Джиммі Макдональда, засновника та власника лондонської виставки дизайну London Design Fair, у Києві на Prostir86.Про Лондонський ярмарок дизайну

Лондонський ярмарок дизайну - це міжнародна виставка, яка проходить під час фестивалю дизайну в Лондоні з 2003 року. Він проходить у пивоварні "Старий Труман" на Брік-Лейн в Східному Лондоні протягом чотирьох днів кожного вересня. На виставці представлено понад 550 дизайнерів та брендів з усього світу; кількість відвідувачів зросла за 10 років до понад 29 000 відвідувачів у 2019 році.На зустрічі

Після надихаючої презентації Джиммі Макдоналда провідні дизайнери з різних секторів України виступили презентаціями щодо промислового дизайну, тематичного проектування, розробки бренду, дизайн об'єктів, екодизайн та дизайн комунікацій.

Українською Асоціацією Меблевиків заплановано демонстрацію українського предметного дизайну меблів на виставці FUBE 2020, куди Джиммі Макдоналд приїде з командою архітекторів та дизайнерів з Великобританії у квітні 2020 з метою започаткування співпраці з дизайнерами меблів та виробників України.

Український дизайн продаватиметься у всьому світі з Великобританії.

Захід завершився меморандумом про співпрацю та взаєморозуміння між Українською асоціацією меблевиків та власником London Design Fair.


Учасники DESIGN MEET-UP

Захід відвідало більше сотні архітекторів, дизайнерів та меблевиків України, а також представники преси.Зокрема з доповідями виступали:

  • Володимир Патіс, Президент Української асоціації меблевиків, зробив вступне слово.

  • Джиммі Макдоналда, засновник London Design Fair, зробив презентацію Лондонської виставки та озвучив очікування від української дизайн-спільноти.

  • Ольга Богданова, засновник дизайну платформи Prostir86 та дизайну Бюро Богданова, виступила з доповіддю "Від інтер'єру до промислового дизайну - Дизайн в Україні".

  • Катерина Соколова, засновник бренду та дизайнерської студії Noom Sokolova Design, розповіла про тематичний дизайн та розробка молодих брендів.

  • Костянтин Кофта, засновник бренду KOFTA, зробив доповідь на тему: "Креативний фешн та колоборація з предметним дизайном".

  • Вова Смірнов та Настя Жеребецька, співзасновники дизайнерського бюро Spiilka, розповіли про комунікаційний дизайн.

  • Юрій Ринтовт, засновник Ryntovt Design, доповів про унікальний екодизайн.

  • Ярослав Бєлінський, співзасновник та директор Design4Ukraine, зробив презентацію Української дизайнерської спільноти Design4Ukraine.

Модерували MEET-UP гуру у сфері дизайну: Віталій Івахов, член Правління УАМ, засновник мережі салонів “100% інтер’єр”, та Ольга Богданова, архітектор, дизайнер, засновник дизайн-бюро Bogdanova Bureau і дизайн-платформи Prostir 86.


Завершено подію було підписанням меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Українською Асоціацією Меблевиків та London Design Fair.

0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі