Пошук

Переговори з байєрами в Лондоні


19-20 листопада 2019 року в Лондоні відбулась виставка Sleep & Eat Event - провідна європейська подія в галузі дизайну та інновацій для сектору гостинності. Саме туди і завітала делегація від Української Асоціації Меблевиків в рамках торгової місії до Великої Британії.

До складу делегації УАМ входили Володимир Патіс – президент УАМ, Дмитро Патіс – керівник експортної Платформи УАМ, Леонід Співаков – керівник Платформи проектних замовлень УАМ, Андрій Колесник – керівник Платформи ритейлу, Ігор Домберг – член УАМ.

Делегація УАМ провела змістовну зустріч із представником виставки Sleep&Eat Event Алі Віден щодо особливостей організації галузевих заходів у форматі B2B.


Під час виставки Sleep & Eat Event українські меблевики повторно зустрілись з організатором вересневої виставки London Design Fair, Джиммі МакДоналдом, який у січні приїде до України зі зворотним візитом і стане одним з байєрів та привезе з собою архітекторів та дизайнерів з Великої Британії на виставку Furniture of Ukraine Business Expo у квітні 2020.

Знаковою подією торгової місії українських меблевиків до Лондону була зустріч із заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарасом Качкою. Метою зустрічі було обговорення допомоги в організації Furniture of Ukraine Business Expo уряду України.

Дуже дякуємо за підтримку Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Попереду багато роботи! Далі буде…

0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі