MPolska Banner 1200х630.jpeg

Furniture of Ukraine на виставці Mebli Polska в Познані

16-19 травня 2022 на міжнародній меблевій виставці в Польщі буде представлено національний стенд українських меблевиробників. Українською Асоціацією Меблевиків під спільним брендом Furniture of Ukraine професійній спільноті покупців меблів буде представлено 25 меблевих фабрик України. Загальна площа стенду 400 м.кв.  

Учасники національного стенду Furniture of Ukraine

На експозиції буде представлено серійні меблі: дерев’яні столи, стільці, шпоновані тумби, корпусні меблі з ДСП та МДФ, м’які меблі, кухні, меблі для ванної кімнати. Учасниками стенду є:

Про виставку Mebli Polska

Меблева виставка у Познані є подією для бізнес-спільноти. Експозиція складатиметься з 5 павільйонів, на 2.12 кв.км. Очікувана кількість відвідувачів 22000+

 

Час роботи виставки Меблі Полска для відвідувачів 

 

  • 16-18.05.2022 з 10:00 до 18:00

  • В останній день ярмарку – 19.05.2022 з 10:00 до 17:00.

 

Адреса виставки

Польща, 60-748 Познань, вул. Глоговська 14

Організація роботи національного стенду Меблі України

За підтримки Міністерства економіки України, Рівненської Обласної Державної Адміністрації, USAID спільний стенд меблевої галузі України організовано командою Furniture of Ukraine Business Expo – проекту, створеного Українською Асоціацією Меблевиків з метою просування бренду Furniture of Ukraine в Україні та закордон. Організаторами стенду забезпечено для учасників:

  • єдина концепція дизайну стенду від українського дизайнера Дмитра Новікова;

  • забудова стенду професійною командою меблевої фабрики Аззаре;

  • матеріали для забудови стенду надано компанією ТОВ «Кроноспан УА»;

  • послуги з митного оформлення та логістики за допомогою компанії Ріотранс та Далетгруп;

  • декор національним прапором та одяг в жовто-блакитних кольорах від майстрині Марини Радигіної;

  • юридична підтримка національного стенду компанією Гончарук і партнери;

  • запрошення відвідати національний стенд більше, ніж 800 міжнародних байєрів з 56 країн світу, у 2022 році відвідали виставку FUBE онлайн та офлайн в Києві. 

 

Просування на експорт українських меблів – продукції з високою доданою вартістю, сьогодні є дієвим інструментом відбудови української економіки та перемоги України у війні проти росії.

 

Якщо у Вас є бажання допомогти роботі експозиції на волонтерських засадах або відвідати стенд Furniture of Ukraine, звертайтесь до організаторів стенду +380977605701 ur@uafm.com.ua www.furnitureofUkraine.com

Слава Україні!