FB.jpg

Перша українська В2В-виставка міжнародного формату «FURNITURE OF UKRAINE Business expo»

Дата проведення – 21-23 червня 2021 року. 

Місце проведення – виставковий центр «КиївЕкспоПлаза» (заміська локація).

Організатори виставки – Українська Асоціація Меблевиків та виставкова компанія «Євроіндекс» - ставлять за мету започаткуванням такого меблевого форуму, що здійснить прорив для меблевої галузі України, маючи для цього вагомі передумови й підстави:

  • українське меблярство нині – це понад 9000 меблевиробних компаній понад 100000 працюючих у галузі;

  • меблевий ринок країни динамічно розвивається, демонструючи 13,5-відсотковий щорічний приріст;

  • в Україні достатній лісоресурс для забезпечення вітчизняних меблевої, деревообробної та деревопереробної галузей деревиною, якої щорічно заготовляється понад 20  мільйонів кубометрів;

  • меблева галузь щорічно нарощує й свій експортний потенціал (торік реалізовано на зарубіжних ринках українських меблів на суму 750,4 мільйонів доларів, це майже на 11.3% більше, ніж роком раніше. Експорт меблів до 119 країн світу практично вдвічі перевищує обсяг імпорту).

Україна, будучи географічним центром Європи, має всі передумови, аби поступово ставати й європейським центром меблярства. Мета дуже амбітна, але цілком реальна за належного державного сприяння.  Виставка «FURNITURE OF UKRAINE Business expo» - вагомий крок до цього.

Експоненти виставки FUBE-2021

Експонентами виставки будуть українські виробники меблів, котрі мають значний досвід у меблярстві, значна частина - й експортний. 

Компанії, чия продукція поставляється в міжнародні DIY-мережі, реалізовується e-commerce, зокрема такими маркетплейсами, як  «IKEA», «JYSK», «Amazon», «EBay», «Auchan», «Metro», «Praktiker». 

Виробники, що створюють меблі під замовлення. Зокрема в сегменті HoReCa – для готелів, ресторанів, а також для закладів громадського призначення та офісів. В їхньому активі реалізовані проекти для «Facebook», «Royal Beach», «Hilton», «Radisson Blu», «Fairmont Grand Hotel», «Mall of Dubai», «Ministry of defence of Saudi Arabia», «Al badie group residence».

Відвідувачі виставки - представники бізнесу, що зацікавлені в контрактах з українськими меблевиками

Гостями виставки, зацікавленими у співпраці з українськими меблярами, будуть 2000 байєрів з України та 49 зарубіжних країн. Це – представники міжнароднх DIY- мереж, меблевих супермаркетів, гуртових та локальних мереж меблевих магазинів, замовники комерційних меблів (HoReCa), девелопери, архітектори і дизайнери, представники українських та міжнародних меблевих e-commerce-платформ і маркетплейсів,  представники франчайзингових мереж. 

У них буде зручна можливість в одному місці, в короткий термін ознайомитися з усією меблевою галуззю України, адже тисячі квадратних метрів виставкових площ будуть надані для демонстрації  кращих колекцій меблів вітчизняного виробництва різних цінових сегментів, призначення й дизайну; провести в бізнес-зонах В2В-перемовини й укласти із українськими меблярами взаємовигідні угоди.

Тематика експозиції Furniture of Ukraine Business expo

Тематика виставки охопить всі напрямки меблевиробництва:  меблі для кухонь і гостьових кімнат, м’які меблі, офісні меблі, ліжка, корпусні меблі. І не тільки. Передбачені експозиції дверей, матраців, авторських моделей предметного дизайну, інтер’єрних проектів. Окремі експозиційні простори займуть сервісні компанії та виробники і постачальники матеріалів, комплектуючих, фурнітури та обладнання. Всі експозиційні розділи виставки будуть зручно й доступно дислоковані (див. план).

Конференція Mass Market, HoReCa та Contract furniture

Під час виставки проходитиме конференція. Три дні, три теми: 

  • Mass Market. Український досвід ринку мас-маркета. Який він, дизайн для широкого кола споживачів? Інвестиції в мас-маркет.

  •  HoReCa. Як меблювати найдорожчі готелі світу? Очікування та реальність омеблювання об’єктів HoReCa. Дизайн меблів для HoReCa. Спільна мова для девелоперів, дизайнерів та меблевиків.

  • Проектні рішення. Світові тенденції дизайну. Критерії відбору дизайнерів для меблевиків (досвід Європи). Дизайн, якість та терміни виконання проектів. 

І кожного дня В2В зустрічі у форматі SpeedDating.

Виставка-конференція FUBE-2021 відбудеться за підтримки партнерів та донорських організацій

Організатори виставки «FURNITURE OF UKRAINE Business expo» вдячні партнерам, які підтримали їхнє починання: Державній установі «Офіс із просування експорту України», Програмі USAID від Американського уряду «Конкурентноспроможна економіка України», Канадсько-українському проекту підтримки торгівлі та інвестицій CUTIS.

В якості довідки

Українська Асоціація Меблевиків – найбільше галузеве об’єднання України. Об’єднує в своєму складі виробників, постачальників, ритейлерів, дизайнерів, частка яких із річним оборотом у 1,7 мільярдів доларів на меблевому ринку країни становить більше 60 відсотків. 

Виставкова компанія «Євроіндекс» - член Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI та Міжнародного виставкового союзу CENTREX. Організовує щороку 20 тематичних виставок.

 За докладнішою інформацією звертатися до event-менеджера проекту Ольги Довбенко:

o.dovbenko@uafm.com.ua

Phone +38 044 300 20 69          

Mobile +38 063 235 02 03